استقرار موکب خدمات فرهنگی تحت عنوان خادمین اربعین همزمان با مراسم راهپیمایی مردم شریف قم در روز اربعین حسینی (ع) در بلوار پیامبر اعظم (ص) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برپا شد.

همزمان با اربعین حسینی، برنامه های متنوع فرهنگی با عنوان در مسیر بهشت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم ویژه زائرین پیاده روی کربلای معلی برگزار می گردد.

سوگواره عکس اربعین با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم و با رویکرد به تصویر کشیدن جلوه‌های ناب از حضور بانوان و کودکان در مراسم بزرگ زیارت پیاده اربعین حسینی، برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با تأکید بر نقش همه دستگاه‌ها به‌خصوص رسانه در فرهنگ‌سازی گفت: اگر انتظار داریم در حیطه فرهنگ اتفاقات بزرگی رخ دهد، نباید یک ارگان به تنهایی در این میدان نقش‌آفرین باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از اجرای دو پویش فرهنگی در ایام اربعین خبر داد و گفت: برنامه‌های فرهنگی شهرداری از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر در نقاط مختلف شهر به‌خصوص پیرامون حرم مطهر برگزار می‌شود.

همزمان با هفته دولت از سامانه برخط فرهنگسرای مجازی با عنوان «سرای شهر» باهدف ایجاد فضای تعاملی بین شهروندان و شهرداری با برخورداری از امکانات مختلف حوزه مدیریت شهری قم به‌ویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی رونمایی به عمل آمد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از افتتاح زمین استاندارد تنیس لطفی در بوستان علوی خبر داد.

قهرمانی کاراته کاران قم در مسابقات کشوری کاراته بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شوتوکان در قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.

مسابقات قهرمانی شنای استان قم با معرفی نفرات برتر با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.

مسابقات اسکواش قهرمانی پسران کشور در خانه اسکواش مجموعه ورزشی هفتم تیر قم در 2 رده سنی مختلف با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.