سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، آیین سیاه‌پوشانی، رونمایی از پلاک شهدا و همکاری با هیئات جریان ساز را از اقدامات این سازمان در ایام محرم یادکرد و گفت: در قالب موکب عاشورا، خدمات فرهنگی با زائران و سوگواران در میدان بزرگ امام خمینی(ره) در حال ارائه است.

رئیس کمیته گردشگری مجمع شهرداران کلانشهر ایران از برگزاری نخستین جشنواره شهری ایده‌پردازی با موضوع زیارت و خدمات‌رسانی زائرین شهرهای زیارتی در سطح شهرداری‌های کلانشهر ایران خبر داد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم بابیان اینکه در قالب نمایشگاه "عطر تربت"، خدمات قابل‌ارائه به هیئات مذهبی و تسهیلات و ظرفیت‌های دولتی برای برپایی محافل عزاداری در معرض دید عموم قرار می‌گیرد، گفت: این نمایشگاه هم‌اکنون در بوستان نجمه در حال برگزاری است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: با همکاری بین شهرداری و بهزیستی استان تلاش می‌شود تا مکان مشخصی جهت عرضه توانمندی و محصولات مددجویان نهادهای حمایتی دایر گردد.

فاز نخست بوستان بانوان و خانواده حضرت مریم(س) واقع در بلوار شهیدان هاشمی شاهرودی، خیابان شهید سقایتی در منطقه یک شهرداری قم با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی استان، رئیس کمیته بانوان شورای اسلامی شهر و برخی از مدیران شهری به بهره‌برداری رسید.

مجموعه فرهنگی ورزشی شهیدان شاطری واقع در بوستان امام حسن مجتبی (ع) در منطقه سه شهر قم با تلاش شبانه‌روزی عوامل مختلف در منطقه با حضور شهردار قم افتتاح و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

جشنواره استعدادیابی و مسابقات محلات ویژه خردسالان در قم با رقابت ۱۲۵ کشتی‌گیر آزاد کار با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

جشنواره استعدادیابی و مسابقات محلات ویژه خردسالان در قم با رقابت ۱۲۵ کشتی‌گیر آزاد کار با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

با برگزاری مسابقه فینال لیگ جوانان بین دو تیم ستارگان و شیمیدر پرونده  لیگ های سال 1400 بسته شد.

جشنواره استعدادیابی و مسابقات برتر مینی والیبال نونهالان  زیر 14 سال پسران جام امامت و ولایت (مینی والیبال) استان قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد.