همزمان با دهه کرامت و برگزاری هفته فرهنگی شیراز در قم، محفل ادبی مهر و ماه با شعرخوانی جمعی از شاعرانی از شهرهای قم و شیراز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در حوزه هنری قم برگزار شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم گفت: هفته فرهنگی شیراز در قم به مناسبت دهه کرامت و با هدف معرفی و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های فرهنگی، زائرخیزی، زیارتی و رونق اقتصاد شهری برگزار می‌شود.

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: دهه کرامت فرصتی بوده که می‌توانیم خدا را از خودمان راضی کنیم و با بازخوانی برنامه‌ها و رفتارها گام مهمی در مردمی کردن برنامه‌ها و معرفی سیره اهل‌بیت(ع) برداریم.

شهردار شیراز با اشاره به نامگذاری یکی از صحن‌های حرم حضرت احمد بن موسی(ع) و یکی از خیابان‌های شهر شیراز به نام حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: یکی از صحن‌های در دست توسعه حرم مطهر به نام شاهچراغ(ع) شود.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار و گفت‌وگو  کردند.

در حاشیه افتتاحیه نخستین رویداد فرهنگی گردشگری شیراز در قم، از سند 108 سالگی شهرداری قم رونمایی به عمل آمد.

شهردار شیراز گفت: صحن جنوبی حرم امامزاده شاه‌چراغ(ع) به نام حضرت فاطمه معصومه(س) نام‌گذاری شده و به‌زودی یکی از خیابان‌های شیراز نیز به نام کریمه اهل‌بیت(س) نام‌گذاری می‌شود.

شهردار قم گفت: هدف اصلی شهرداری قم از برگزاری رویداد هفته‌های فرهنگی افزایش زمینه رشد و معرفت نسل جوان و عموم مردم از ظرفیت‌های تمدنی، فرهنگی، علمی و دینی است.

شهردار قم گفت: هدف اصلی شهرداری قم از برگزاری رویداد هفته‌های فرهنگی افزایش زمینه رشد و معرفت نسل جوان و عموم مردم از ظرفیت‌های تمدنی، فرهنگی، علمی و دینی است.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از آغاز رسمی و برگزاری رویداد هفته فرهنگی شیراز در شهر قم همزمان با ایام دهه کرامت خبر داد.