چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران به میزبانی مشهدمقدس با هدف بررسی برنامه‌های کمیسیون در سال۱۴۰۱ و انتقال تجربیات مدیریت شهری در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی با حضور سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم  برگزار شد.

همزمان با فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد سازی خرمشهر در مراسمی به میزبانی باغ موزه قصر تهران از یادمان سردار شهید مصطفی کلهری با عنوان امیر خط شکن با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم رونمایی شد.

مسابقات قهرمانی کشوری کیک بوکسینگ با حضور 630 ورزشکار با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در مجموعه ورزشی نخلستان قم برگزار شد.

مسابقات قرمانی و انتخابی استانی ووشو به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی قم برگزار شد.

دوره آموزش دفاعی و سلاح شناسی توسط پایگاه بسیج سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در فرهنگسرای خانواده برگزار شد

مراسم معرفی برترین‌های ورزش استان قم در سال 1400 با حضور جمعی از مسئولان استانی و ملی با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در فرهنگسرای جوان برگزار شد.

جشنواره و نمایشگاه مادرانه با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر قم به مناسبت هفته جمعیت و جوانی در بوستان بانوان نرگس برگزار شد.

مسابقات ترای ‌اتلون اسپرينت قهرمانی كشور آقايان به ميزبانی قم و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در بوستان جوان برگزار شد.

دهمین جشنواره استعدادیابی خوشنویسی دانش‌آموزی «نسیم مهر» به مناسبت برگزاری کنگره بزرگداشت 6090 شهید استان قم در بین دانش آموزان با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از تدارک ویژه‌برنامه‌های روز نجوم در مجموعه تاریخی گنبد سبز خبر داد.