نمایشگاه عکس دهمین دوره دوسالانه هنرمندان قم مربوط به «بخش قم» با حضور مهدی کلانترزاده مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان قم در نگارخانه فرهنگ گشایش یافت.

سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری لیله القدر برگزار می‌کند:

پویش ماهیانه کتاب « عین صاد » با محوریت آثار استاد علی صفایی حائری

مسابقات تنیس جام رمضان استان قم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و آکادمی تنیس لطفی برگزار و تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها معرفی شدند.

مسابقات فوتسال جام رمضان در رده‌های سنی پایه به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و معاونت تربیت‌بدنی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار و تیم‌های برتر مشخص شدند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم  از برگزاری اولین همایش تبیین نقش ممتاز مراجع عظام تقلید و علمای اعلام در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با هدف تبیین و ترویج فرهنگ شهروندی دینی در ماه های آینده خبر داد.

نمایشگاه توانمندی‌ها و بازارچه فروش محصولات با عنوان "ماه بهشت" همزمان با ماه مبارک رمضان به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در بوستان علوی آغاز به کار کرد.

محفل قرآنی "شاهدان قرآن" با حضور قاریان ممتاز کشوری و به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام برگزار شد.

نمایشگاه قرآنی «بر آستان بهشت» با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با حضور تعدادی از مسئولان استان به مناسبت ماه مبارک رمضان گشایش یافت.

تورهای گردشگری نجوم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و به میزبانی مجموعه فرهنگی تاریخی گنبد سبز در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع)، از برگزیدگان مسابقه بزرگ مشاعره و شعرخوانی که به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و مجموعه دنیای کتاب برگزار شد، با حضور حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد تجلیل شد.