سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با تأکید بر نقش همه دستگاه‌ها به‌خصوص رسانه در فرهنگ‌سازی گفت: اگر انتظار داریم در حیطه فرهنگ اتفاقات بزرگی رخ دهد، نباید یک ارگان به تنهایی در این میدان نقش‌آفرین باشد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از اجرای دو پویش فرهنگی در ایام اربعین خبر داد و گفت: برنامه‌های فرهنگی شهرداری از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر در نقاط مختلف شهر به‌خصوص پیرامون حرم مطهر برگزار می‌شود.

همزمان با هفته دولت از سامانه برخط فرهنگسرای مجازی با عنوان «سرای شهر» باهدف ایجاد فضای تعاملی بین شهروندان و شهرداری با برخورداری از امکانات مختلف حوزه مدیریت شهری قم به‌ویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی رونمایی به عمل آمد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم از افتتاح زمین استاندارد تنیس لطفی در بوستان علوی خبر داد.

قهرمانی کاراته کاران قم در مسابقات کشوری کاراته بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شوتوکان در قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.

مسابقات قهرمانی شنای استان قم با معرفی نفرات برتر با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.

مسابقات اسکواش قهرمانی پسران کشور در خانه اسکواش مجموعه ورزشی هفتم تیر قم در 2 رده سنی مختلف با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به کار خود پایان داد.

فدراسیون ورزش‌های همگانی در مراسمی با حضور رئیس کمیته ملی المپیک از شهرداران طرح ملی «شهر فعال» این فدراسیون تجلیل کرد.

نشست روسای ستادهای اربعین حسینی (ع) شهرداری‌های کلان‌شهرهای کشور با حضور معاون محیط‌زیست و خدمات شهری و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

در این نشست اصغر نوبخت دبیر جشنواره، امیرحسین یاوری مدیر روابط عمومی و رسانه جشنواره، ابوالفضل صادق مدیر کمیته اجرایی، مریم سادات صدرپور مسئول دبیرخانه، رسول راثی همکار اجرایی و رضا خانیان مسئول تبلیغات و سمعی و بصریِ جشنواره با حجت الاسلام طباطبایی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم و سعید تهرانی معاون فرهنگی هنری سازمان، جهت همکاری و تعامل به گفتگو نشستند.