دوره آموزش دفاعی و سلاح شناسی توسط پایگاه بسیج سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در فرهنگسرای خانواده برگزار شد

مراسم معرفی برترین‌های ورزش استان قم در سال 1400 با حضور جمعی از مسئولان استانی و ملی با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در فرهنگسرای جوان برگزار شد.

جشنواره و نمایشگاه مادرانه با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و کمیته خانواده و بانوان شورای اسلامی شهر قم به مناسبت هفته جمعیت و جوانی در بوستان بانوان نرگس برگزار شد.

مسابقات ترای ‌اتلون اسپرينت قهرمانی كشور آقايان به ميزبانی قم و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در بوستان جوان برگزار شد.

دهمین جشنواره استعدادیابی خوشنویسی دانش‌آموزی «نسیم مهر» به مناسبت برگزاری کنگره بزرگداشت 6090 شهید استان قم در بین دانش آموزان با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از تدارک ویژه‌برنامه‌های روز نجوم در مجموعه تاریخی گنبد سبز خبر داد.

نمایشگاه عکس دهمین دوره دوسالانه هنرمندان قم مربوط به «بخش قم» با حضور مهدی کلانترزاده مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان قم در نگارخانه فرهنگ گشایش یافت.

سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری لیله القدر برگزار می‌کند:

پویش ماهیانه کتاب « عین صاد » با محوریت آثار استاد علی صفایی حائری

مسابقات تنیس جام رمضان استان قم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و آکادمی تنیس لطفی برگزار و تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها معرفی شدند.

مسابقات فوتسال جام رمضان در رده‌های سنی پایه به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و معاونت تربیت‌بدنی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار و تیم‌های برتر مشخص شدند.