حجت الاسلام طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم  از برگزاری اولین همایش تبیین نقش ممتاز مراجع عظام تقلید و علمای اعلام در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با هدف تبیین و ترویج فرهنگ شهروندی دینی در ماه های آینده خبر داد.

نمایشگاه توانمندی‌ها و بازارچه فروش محصولات با عنوان "ماه بهشت" همزمان با ماه مبارک رمضان به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در بوستان علوی آغاز به کار کرد.

محفل قرآنی "شاهدان قرآن" با حضور قاریان ممتاز کشوری و به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام برگزار شد.

نمایشگاه قرآنی «بر آستان بهشت» با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با حضور تعدادی از مسئولان استان به مناسبت ماه مبارک رمضان گشایش یافت.

تورهای گردشگری نجوم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و به میزبانی مجموعه فرهنگی تاریخی گنبد سبز در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.

همزمان با شب میلاد امام حسن مجتبی(ع)، از برگزیدگان مسابقه بزرگ مشاعره و شعرخوانی که به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و مجموعه دنیای کتاب برگزار شد، با حضور حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد تجلیل شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از برگزاری پویش و اردوی روزه اولی‌ها به همت کمیته شهروندی این سازمان خبر داد.

سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در شب‌های پر خیروبرکت ماه رمضان ویژه‌برنامه «بوستان‌های نمونه» را در دست اجرا داشته که با استقبال خوب شهروندان روبرو شده است.

سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در شب‌های پر خیروبرکت ماه رمضان ویژه‌برنامه «بوستان‌های نمونه» را در دست اجرا داشته که با استقبال خوب شهروندان روبرو شده است.

سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در شب‌های ماه مبارک رمضان، ویژه‌برنامه «شب‌های بهشت» را در میدان آستانه و اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌کند.