سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم از تدارک ویژه‌برنامه‌های روز نجوم در مجموعه تاریخی گنبد سبز خبر داد.

نمایشگاه عکس دهمین دوره دوسالانه هنرمندان قم مربوط به «بخش قم» با حضور مهدی کلانترزاده مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم، حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و جمعی از مسئولان و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان قم در نگارخانه فرهنگ گشایش یافت.

سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری لیله القدر برگزار می‌کند:

پویش ماهیانه کتاب « عین صاد » با محوریت آثار استاد علی صفایی حائری

مسابقات تنیس جام رمضان استان قم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و آکادمی تنیس لطفی برگزار و تیم‌های اول تا سوم این رقابت‌ها معرفی شدند.

مسابقات فوتسال جام رمضان در رده‌های سنی پایه به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و معاونت تربیت‌بدنی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) برگزار و تیم‌های برتر مشخص شدند.

حجت الاسلام طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم  از برگزاری اولین همایش تبیین نقش ممتاز مراجع عظام تقلید و علمای اعلام در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با هدف تبیین و ترویج فرهنگ شهروندی دینی در ماه های آینده خبر داد.

نمایشگاه توانمندی‌ها و بازارچه فروش محصولات با عنوان "ماه بهشت" همزمان با ماه مبارک رمضان به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در بوستان علوی آغاز به کار کرد.

محفل قرآنی "شاهدان قرآن" با حضور قاریان ممتاز کشوری و به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم در خانه موزه شهیدان زین‌الدین و شهدای لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام برگزار شد.

نمایشگاه قرآنی «بر آستان بهشت» با مشارکت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم با حضور تعدادی از مسئولان استان به مناسبت ماه مبارک رمضان گشایش یافت.

تورهای گردشگری نجوم به همت سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری قم و به میزبانی مجموعه فرهنگی تاریخی گنبد سبز در ایام ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود.