فرماندهی انتظامی استان قم از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی قم به عنوان مروج آموزش همگانی ناجا که در یک سال اخیر بیشترین نقش و فعالیت را در راستای ارتقای دانش انتظامی، پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب های اجتماعی داشته است، قدردانی کرد.

مسابقات والیبال المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری قم ویژه گرامیداشت کنگره ملی شهدای استان قم با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سالن ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

نمایشگاه و فروشگاه دستاوردهای بانوان سرزمین من با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم آغاز به کار کرد.

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم با همکاری ستاد کانون های فرهنگی مساجد استان، سپاه علی بن ابی طالب پنجمین المپیاد تفریحی ورزشی فرزندان انقلاب برگزار می گردد.

در سالروز شهادت سردار رشید اسلام فرمانده لشگر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام و برادر شهیدش، با حضور مادر شهیدان زین‌الدین، محفل انس با قرآن به همراه رونمایی از سند هویتی و شناسنامه این دو شهید والامقام برگزار گردید.

نمایشگاه عکس "راز خون"، برگزیده از آثار شرکت کنندگان جشنواره ملی راز خون به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در محل برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

همزمان با برگزاری کنگره ملی 6090 شهید استان قم، نمایشگاه در مسیر بهشت به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در محل برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

ششمین المپیاد ورزشی زندانیان زندان های استان قم با شعار «یاریگران زندگی،ورزش و نه به اعتیاد» با مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، در سالن چند منظوره شهید ابراهیم هادی زندان مرکزی قم برگزار شد.

همزمان با سی‌اُمین دوره هفته کتاب، در آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور کتابداران، اهالی کتاب و مسئولان استانی، از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم به عنوان دستگاه نمونه در توسعه کتابخانه های عمومی استان قم تقدیر شد.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به حضور پررنگ مردم قم در مناسبت‌های ملی و انقلابی گفت: امروز ساخت خانه موزه‌ها و المان‌ها توانسته تأثیر خوبی بر تقویت هویت دینی و انقلابی شهر داشته باشد و باید تمرکز خود را بر استفاده از این فرصت‌ها و بهره‌مندی از هنر قرار دهیم.